Laisvės kelias

October 1, 2012 in Pasaulėžiūra

Tegul Jūsų nesuklaidina pavadinimas tai ne politinės tematikos rašinys. Pabandysiu laisvės sąvoką priartinti iki tobulo suvokimo lygio, nes laimingas gali būti tik laisvas žmogus. Savaime suprantama, kad politinės bei socialinės laisvės labai svarbios mūsų gyvenime, bet prisilieskime prie vidinės laisvės apie kurią kalbama labai mažai. Visų pirma reikėtu apibrėžti laisvės sąvoką, kad ji nebūtu painiojama su anarchija.

Laisvė tai ne galimybė daryti tai ką noriu, o sąmoningai prisiimta atsakomybė už visus savo poelgius, mintis, darbus, emocijas ir to sukeltas pasekmes.

Palyginus neseniai atsirado terminas – „Priklausomybės liga“. Bet kokių kvaišalų naudojimas, persivalgymas, azartiniai žaidimai ir kitokios pagundos užvaldo žmones iki tokio lygio, kad tai iš tiesų tampa liga. Priklausomybių ligomis serga didesnis kiekis žmonių nei fizinio kūno susirgimais. Tos ligos nesusijusios su amžiumi ir kančios atneša 3,5 karto daugiau, nei fizinės negalios. Vaistų nuo tokių susirgimų beveik nėra, o ir esatys mažai padeda. Taip yra todėl, kad nežinomas tokių ligų sukėlėjas. Vien jo įvardijimas gali kardinaliai pakeisti situaciją. Taigi teįvyksta tai!


Tas kaltininkas yra vergiškas mastymas.

Bet kokia negalia: fizinė, psichinė, dvasinė padaro žmogų priklausoma nuo jos, arba apriboja galimybę būti laisvam. Vergiško mastymo virusas iki kaulų persigėręs į mūsų gyvenimą, todėl išsivaduoti yra labai sunku. Vienintelis kelias yra per sąmone formuojant išlaisvinančią pasaulėžiūrą. Tūkstančius metų buvo formuojama vergiška pasaulėžiūra ir nemanau, kad bus lengva ją pakeisti. Reikės vėl daugybės metų. Tik visatos dėsniai skatina išsivadavimo procesus ir nesugebantys ar nenorintys pasikeisti išmirs greičiau už tuos, kurie sugebės pakeisti savo sąmonę, tapdami laisvais. Kuo žmogus laisvesnis, tuo mažesnė tikimybė būti pažeistam fizinės, psichinės, dvasinės negalios.

Atėjo laikas pakalbėti apie pirmuosius žingsnius išsilaisvinimo kelyje. Jaučiu kokią pasipriešinimo ir nesupratimo banga sukils po kelių sakinių, bet kito kelio nėra. Nenoriu įnešti stingdančio skersvėjo į Jūsų pasaulėžiūros rūmus, bet reikia išmokti priimti Tiesą tokia kokia ji yra, nes tik Ji gali mus išlaisvinti. Rašau tiems, kurie sugebės suprasti, kuriems labai reikia……

Pirmas žingsnis laisvės kelyje yra fizinio kūno išvalymas nuo toksinų, nes užterštame kūne sąmonės pakeisti neįmanoma ir dvasia tokioje buveinėje paliegusi silpna. Parašyti lengva, bet pakeisti gyvenimą ne. Norint išvalyti kūną reikia nenaudoti mitybai netinkamų produktų. Tai mėsos, pieno, duonos gaminiai. Mėsą keisti riešutais, ankštiniais, žuvimi (tik virta ar troškinta). Duoną – košėmis su minimaliu virimo laiku. Pagrindiniai mitybos produktai turėtu būti daržovės, žalumynai, vaisiai, uogos, medus, uogienės.

Kam kils klausimų mitybos tematika galiu rekomenduoti Galinos Šatalovos knygas (rusų kalba) , bet jos mityba labai artima betoksininei mitybai, kurią siūlau. Tada nereikės drastiškų žarnyno, kepenų, inkstų, kraujo, limfos ir t. t. valymų, rizikuojant sukelti papildomas sveikatos problemas. Dar panaši yra Ksaveros Vaištarienės mityba, tik „kartelė“ pakelta aukštai ne kiekvienas gali be tarpinio periodo pereiti, bet norintieji gali gauti jos konsultacijas.

Po pusmečio (maždaug) galima pradėti atstatinėti informacines struktūras (DNR ir kitas) , psichinius planus, likusius fizinio kūno pažeidimus. Sąmonės perkeitimas vyksta lygiagrečiai per informaciją, meditacijas, kryptingą mąstymą, aplinkos erdvių formavimą.

Vienas iš sunkesnių etapų laisvės kelyje yra išsivadavimas iš mirties baimės su daugybe jos pasireiškimo formų. Kai mes nustojame bijoti mirties nereiškia, kad turime tuoj mirti. Priešingai, be šito, tikras gyvenimas negali prasidėti, nes bet kokia patologinė baimė yra viena iš priklausomybės ligų. Išsivadavimo iš baimės lygį rodo miegas. Jei sapnuojate košmarus ir nubundate virpančia širdimi, padažnėjusiu pulsu – reiškia priklausomybė yra. Pirmiausiai išsilaisvina sąmonė po to jausmai ir paskiausiai pasąmonė. Kai košmarus sapnuojate be stingdančios baimės, arba suvaldote jausmus ir išlaikote vidinę ramybę, galite pasveikinti save praėjus visus išsilaisvinimo nuo baimės etapus.

Jau paminėjome du svarbius etapus laisvės kelyje. Jie sunkūs reikalaujantys žinių, patirties, pastangų, valios, tikėjimo, bet tai tik 10% visų sunkumų. Trečias etapas pats sunkiausias ir ilgiausias, tai sąmonės perkeitimas. Sąmonė yra pats kiečiausias „mineralas“ visatoje, į kurį atsimušę sulūžta visi formuojantys įrankiai: faktai, argumentai, informacija, įtikinėjimai…..

Kūrėjas nepagailėjo savo vaikams galių, kad jie galėtu išlikti sunkiausių išbandymų verpete.

Bet dabar atsparumas atsigręžė neigiama puse. Syki sudarkyta sąmonė išlaikė savo sugebėjimą atsispirti perkeitimui ir sugražinti jos tobulumą taip pat sunku kaip ir sugriauti. Dabartiniu metu pasaulio sąmonės tobulumo vidurkis 10%. Tai patvirtina ir informacinės matricos (DNR) tobulumo lygis. Situacija sudėtinga, bet ne beviltiška. Kiekvieno žmogaus gyvenimas jo paties rankose ir nėra jėgos visatoje, kuri galėtu sukliudyti vidiniam išsilaisvinimui. Devynerių metų praktika patvirtino, kad susigrąžinti sąmonės tobulumą galima. Atsistato ir DNR matricos tobulumas. Tiesa tai kas padaryta yra dar labai nedaug. Didžiulis pasipriešinimas iš išorės apsunkina vidinį tobulumo susigražinimo darbą. Kuo daugiau žmonių panorės tapti tobulais, tuo bus lengviau.

Belieka palinkėti: Būkite tobuli kaip mūsų Tėvas yra tobulas!!!

autorius Alvydas V.