Sveikatos diagnostika

October 1, 2012 in Pasaulėžiūra

Sveikata, Meilė, Džiaugsmas

Šis straipsnis skirtas ieškantiems Tikrų vertybių: Sveikatos, Meilės, Džiaugsmo (nepainioti su malonumais). Tai stipriųjų kelias, kurie patys nori kurti savo gyvenimą- būti savo likimo kalviais.

Žmogus yra sukurtas džiaugsmui ir jo gyvenimas turi būti džiaugsmingas. Jeigu taip nėra tai yra nenormalu (patologiška) Jeigu jums kyla klausimai: Kas aš?, Kokia mano gyvenimo prasmė?, Kodėl mano gyvenime tiek daug kančios?, Kaip išsivaduoti iš kūno negalių? ……..(galima tęsti iki begalybės) – tai jūs čia galite rasti daug sau naudingos informacijos. Nėra pasaulyje nei vieno burtininko, kuris galėtų išspręsti mūsų gyvenimo problemas. Tai daryti turime mes patys. Todėl reikia žinoti kaip. Žmogus sukurtas kaip Kūrėjo atvaizdas, todėl visos Jo savybės yra mumyse.

Tik jos paslėptos mūsų informacinėse struktūrose (DNR). Taip kaip mažoje gilėje paslėpta informacija apie galingą ąžuolą, taip mumyse paslėptas Kūrėjas. Prisiliesti prie savo galių, jas pažinti, atidaryti galima tik augimo procese. Milijonai žmonių nuo sukūrimo pradžios ieškojo Tikrojo Gyvenimo kelio. Jų patirtis išsibarsčiusi visoje žemėje. Surinkti ją, suvokti, pritaikyti savo gyvenime, pagausinti nelengva. Tam reikia viso gyvenimo, reikia Amžinybės.

DNR struktūra – tai informacinė matrica, kurioje įrašyta visa informacija apie žmogų: Koks turi būti kūnas; Kaip ir kur jis turi gyventi, kad būtų sveikas ir laimingas. Jei gyvenimo kelias neatitinka Tikrajam, mes panyrame į kančią. Kančios pasireiškimo formų yra daug. Gali būti fizinė, psichinė, emocinė, dvasinė kančia, arba bet koks rinkinys iš paminėtų.

Kiekviena kančia suformuoja nepakartojamą puokštę pojūčių ir problemų, būdingų konkrečiam atvejui. Galima keikti savo kančią, ieškoti kaltų ir kankintis visą gyvenimą. Galima į savo problemas pažiūrėti kaip į informaciją savo gyvenimo kelio korekcijai. Keisti kryptį, išsivaduoti iš kančios, susigrąžinti gyvenimo kokybę ir sveikatą.

Tai ir yra sveikatos diagnostikos esmė.

Be minėto diagnostikos būdo yra ir daugiau galimybių gauti reikalingai informacijai tai: aiškiaregystė, aiškiagirdėjimas, automatinis rašymas, aiškiažinojimas bei visų išvardintų būdų kombinacijos. Tai nėra plačiai paplitę būdai ir pakankamai abejotino patikimumo. Labai mažai žmonių gali tiesiogiai gauti informaciją iš Visatos informacinių laukų, o gaunantys – ne visada suvokia iš kokių šaltinių semia „vandenį“.

Visata pripildyta daugybės energijų. Jų pasireiškimus galime pastebėti savyje. Nesigilinant į jų klasifikacijos mišką, galima išskirti du polius- griaunančios ir kuriančios energijos.

Griaunančios energijos daugybe savo pasireiškimo formų griauna gyvybę, o kuriančios kuria gyvybę. Atitinkamai galima padalinti ir informaciją. Aiškiai suvokiamos ribos tarp kuriančių ir griaunančių nėra. Tai labai apsunkina darbą su informacija. Be to, gyvenime retai pasitaiko išgrynintos formos. Daugelis reiškinių, situacijų, įvykių susiję su abiejų energijų rūšių pasireiškimais. Valdyti procesus galima tik pakankamai suvokus visatos dėsnius ir sukaupus patirties, bei išsiugdžius reikalingas savybes.


DNR tobulumas – sveikata

DNR pirminė paskirtis yra proteinų gamyba. DNR pakitimai sukelia organizmo pakitimus, kurių pasekmė yra organizmo senėjimas. Jei tų pakitimų nebūtų, gyvenimo trukmę galima paskaičiuoti remiantis ląstelių 7 m. ciklu. Pasak I.S.Filimonenko, DNR gali būti tiksliai atgaminta apie 200 kartų. ( http://www.nso.lt/science/dnr.htm )

Taigi nesunku paskaičiuoti kiek mums reikėtu gyventi, jei mūsų IS (informacinės struktūros) būtu tobulos. DNR sudaro 80 procentų visų IS. Mūsų kūnai apie 80 procentų sudaryti iš vandens ir 20 procentų IS yra tame vandenyje. Tiems kas supranta rusiškai yra filmas Taina vody (Тайна воды), kuriame parodytos vandens savybės atsiminti informaciją.

Mūsų kūnai sensta labai greitai todėl , kad ateiname į šį pasaulį su jau pakitusiomis , netobulomis IS. Dabartiniu metu gimsta vaikai su 12 procentų DNR tobulumu (pasaulio vidurkis). Prieš 10 metų tobulumas buvo 15 procentų. IS griauna daugybė priežasčių: gyvenimo būdas, mityba, pasaulėžiūra, pasąmonė, nevaldomos emocijos, mintys, prievarta…… galima tęsti iki begalybės.

[Britų antropologas Simonas Underdownas iškėlė naują ir neįprastą neardantaliečių žūties versija. Pasak jo, neardantaliečiai išmirė dėl pomėgio smaližiauti žuvusių gentainių smegenis. Mokslininkas mano, kad daug neardantaliečių sirgo tam tikra galvijų pasiutligės forma. Liga plito per kanibalizmą.] (žinutė laikraštyje)

Simonas buvo labai arti tiesos, tik truputėli apsiriko su išvadomis. Pastudijavus kanibališkų genčių pasaulėžiūra paaiškėja kanibalizmo priežastys. Jie tikėdavo, kad suvalgę išmintingo gentainio smegenis įgaus jo savybių – taps išmintingi. Todėl jie nuo psichinių ar kitokių ligonių bėgdavo kaip nuo maro, manydami, kad šiuos apsėdo piktoji dvasia. Taigi išmirimo priežastis buvo kanibalizmas, o ne ligos. Neardantaliečių likimas gresia ir mums jei nesuvoksime, jog bet kokių šiltakraujų gyvūnų valgymas yra kanibalizmas. Tiesa tai tolimas kanibalizmas ir reikia daug kartų palikuonių , kad pasekmės taptu akivaizdžios. Kanibalizmas labai stipriai griauna DNR tobulumą.

Yra kritinė DNR tobulumo riba žemiau kurios neįmanoma susilaukti palikuonių. Ši riba yra 10 procentų. Kam dar yra abejonių pastudijuokit statistinius duomenis kiek šeimų negali susilaukti palikuonių (kitimo kryptis per 20 metų).

Maitinantis savo gentainiais DNR tobulumas nukrenta žemiau kritinės ribos per 2-3 metus.

Be reikalo mokslininkai laužo galvas kurdami atomines bombas ir kitokius masinio naikinimo ginklus. Tas, kuris įdiegė idėją , kad mėsą valgyti sveika juos toli pralenkė. Užnuodytiems tos idėjos malonumų kupinas gyvenimas ir kankinanti mirtis garantuota. Be to jie ne tik patys nueis tuo keliu, bet nukreips ir savo palikuonis, bei padengs mėsos gamybos išlaidas. Štai kur „švarus“ genocidas nešantis pelną.

Išeitis čia vienintelė, norintiems išlikti, gyventi taip kad IS nebūtu griaunamos. Tai nėra sudėtinga kai yra atitinkama pasaulėžiūra. Kam trūksta faktų pridėsiu dar vieną straipsnelį iš mokslo naujienų.

Žemas gyvenimo socialinis lygis blogina DNR

Pateikta kucyte 2006, Rugpjūtis 5 – 17:45. http://biofizikai.c-4.lt/?q=node/281

D.Britanijos ir JAV biologų komanda, vadovaujama profesoriaus Tim D.Spector, atliko tyrinėjimą ir remdamiesi jo rezultatais pranešė, jog žemas gyvenimo socialinis lygis žymiai mažina biologinį žmogaus amžių. Tai įrodyta ištyrus pusantro tūkstančio savanorių DNR struktūrą.

Atlikdami šį darbą mokslininkai išanalizavo telomerus – chromosomų galuose esančias sritis. Tai svarbūs DNR elementai, kurių funkcija susijusi su senėjimo procesais.

Kaip spėja tyrinėtojai, stresas, susijęs su socialinėmis-ekonominėmis problemomis, gali būti viena iš žmogaus senėjimo priežasčių. Jau seniai žinoma, jog tokie faktoriai turi didelę įtaką sveikatai, pavyzdžiui, didina kai kurių susirgimų riziką.

Tačiau dabar iškelta hipotezė, jog šis poveikis tiesioginis. Todėl mokslininkai nutarė atkreipti dėmesį į telomerus.

Šios baltymų struktūros yra DNR galuose ir apsaugo ją nuo pakenkimų. Laikui bėgant telomerai sutrumpėja, taip molekulė tampa labiau pažeidžiama.

Atlikę tyrimą mokslininkai išsiaiškino, jog dažniausiai telomerų dydžio skirtumai pastebimi 46 metų moterų tarpe. Palyginus geriausiai apsirūpinusių ir socialiai problematiškiausių grupių atstovių DNR, mokslininkai nustatė, jog moterų biologinio amžiaus skirtumas buvo maždaug 7 metai.

Kad įrodyti, jog tam įtakos neturi genetinis faktorius, jie papildomai ištyrė 17 dvynių porų, gyvenusių skirtingose socialinėse sąlygose, DNR. Čia tendencija buvo tokia pati.

Šaltinis: BBC News

Kūno hierarchija

Per 20 metų bandant atkurti sugriautas kūno sistemas ir organus, išryškėjo kai kurie niuansai. Pasirodo, kad kūno organai ir sistemos yra tam tikros hierarchinės struktūros dalys. Pati struktūra yra piramidės formos, kurios viršūnė – DNR informacinė matrica. Ta matrica yra Dieviškosios monados (Dvasios) materializacija žmoguje. Joje yra 80% informacinių struktūrų apie žmogų. Likę 20% gyvybinės informacijos sukaupta limfoje ir dinamiškai stabiliose struktūrose. Limfos struktūros yra laipteliu žemiau DNR. Žemiau limfos yra kaulų čiulpai, kurie valdo kūno augimo ir regeneracijos procesus. Kitas laiptelis yra akys, plaučiai, oda. Iš viso kūno hierarchijoje yra 12 pakopų. Kūno sistemos – kraujo apytakos, limfos, endokrininė ir t. t. sujungia horizontaliais ir vertikaliais ryšiais visą hierarchinę struktūrą. Norint tiksliai aprašyti kūno struktūrą su visomis subtilybėmis ir kitimų dinamika reikia titaniško darbo. Manau – tai ateities mokslo garbės reikalas, bet ir tai, kas paminėta, yra labai daug ieškantiems.

Norint atstatyti žemesniame laiptelyje esančio organo gyvybines galias, reikia atstatyti visas aukščiau esančias struktūras. Pavyzdžiui, akių tobulumui atstatyti reikia atkurti kaulų čiulpų, limfos sistemos, DNR struktūrų tobulumą. Neatlikus minėto eiliškumo gydymo efektas yra laikinas ir minimalus arba apskritai neįmanomas. Bet kokių gyvybės formų esmė yra informacijoje, todėl informacinių struktūrų tobulumo sudarkymai sudarko ir gyvybės formą. Tai yra kūnai suserga, o jų gydymui galingiausia priemonė informacija. Žinoma, ta informacija turi būti atitinkamos kokybės. Belieka atsiversti Evangelijos pagal Joną prologą ir perskaityti:

- Pradžioje buvo Žodis… Per Jį visa atsirado…

Yra apie ką pamąstyti. Kaip surasti tokius žodžius, kurie sugrąžintų prarastą sveikatą? Reikalingas visiškai kitoks pasaulio suvokimas. Šioje srityje mažai „darbininkų“, o reikia daug ir sugebančių eiti nepramintu keliu. Informacija apie šį kelią išbarstyta visoje žemėje po trupinėlį. Surinkta dar labai mažai, bet tai kas yra – šokiruoja savo veiksmingumu ir patvirtina, kad Žodis gali kurti naują gyvybę bei atstatyti jos sudarkymus iš nebūties. Yra konkretūs dėsniai ir kūrybos procese reikia jų laikytis. Nesuvokiant jų kūryba gali virsti karikatūra, iliuzija. Pasaulyje daug tokių pavyzdžių, tereikia tik pasižvalgyti aplink.

Vertybių skalė

Jeigu pasaulėžiūrą palygintume su rūmais, kuriuose telpa visas pasaulis, tai vertybių skalė būtų tų rūmų pamatas. Pagrindas, ant kurio stovi rūmai turi būti tvirtas, patikimas, ilgaamžis. Kai vertybių skalė sudarkyta, nestabili, tada pasaulėžiūros rūmai gali virsti sukrypusia lūšnele, gyvenimo problemomis varvančiu stogu ir iliuzijų skersvėjais viduje.

Žmonių sukaupta patirtis byloja: :Su kuo sutapsi, toks tapsi“.

Tai ne tik išminties krislelis, kartais vartojamas kaip priežodis – tai Visatos Dėsnis. Jis veikia mus ir mumyse, nepriklausomai nuo to ar mes jį suvokiam, ar ne. Jei mūsų vertybių skalė, pasaulėžiūra sudarkyta – tai ir mes kiekvienas turėsime puokštes problemų pagal savo sudarkymo lygį.

Visa visata atsirado iš svajonės, minties materializacijos. Lygiai taip pat mes galime sukurti save tokiais, kokiais norime. Kai mes nemąstome, nežinome ko norime, kai mumyse minčių bei svajonių chaosas, tada toks yra ir gyvenimas. Vienoje išminties knygoje parašyta:

- Būkite tobuli, kaip jūsų yra Tėvas tobulas.

Jeigu neaišku kaip mąstyti, svajoti, keisti savo gyvenimą – pasinaudokite tuo patarimu. Susitapatinkite su dievišku tobulumu, apie tai svajokite, norėkite tapti tobulais, mąstykite apie tobulybę ir tokiais tapsite. Manau suvokiate, kad tas procesas reikalauja laiko visos amžinybės. Pirmaisiais metais galbūt ir nepastebėsite savyje pasikeitimų, bet kiekviena tose svajonėse išgyventa diena atneš po smiltelę į jūsų amžinybės rūmų statybą. Statybos procesą galima valdyti, pagreitinti, nuspalvinti šviesiomis jausmų spalvomis. Galima padaryti, kad kiekviena diena ne po smiltelę atneštų, o po visą glėbį. Viskas priklauso nuo jūsų norų, pastangų, sugebėjimų. O sugebėjimus galima ugdyti norima kryptimi, tik reikia žinoti kaip tai daroma ir išmokti tai daryti.

Gyvybės kūryba nepasiekiama vienam protui. Ji įmanoma tik suvienijus protą, jausmus, įkvėpimą. Jausmų lygyje turi dominuoti meilės energija. Jei dominuotų pyktis, neapykanta, pavydas ir t. t. – kūrybos procesas virstų griovimu. Pasaulyje labai sunku rasti gyvybės kūrybos pavyzdžių. Jame karaliauja griovimas, mirtis. Akivaizdūs mirties kultūros požymiai. Tai labai apsunkina vidinių ir išorinių gyvenimo problemų sprendimą. Kiekvienas, pasukęs gyvybės keliu tampa „balta varna“ pasaulyje su visomis to pasekmėmis. Kaip sušvelninti arba išvengti traumuojančių pasekmių galima pasimokyti iš laukinės gamtos. Visi laukiniai gyvūnai stengiasi būti nepastebimi žmonėms, nes pats baisiausias žvėris jiems yra žmogus. Nereikia ir mums demonstruoti savo pasaulėžiūros aplinkiniams. Jūsų gyvenimas yra jūsų pasirinkimo laisvė. Jei norite, kad ta laisvė nebūtų sutrypta, mokėkite gerbti ir kitų pasirinkimą net jei jis priešingas jūsiškiam.

Viename straipsnyje neįmanoma aprėpti visų vertybių skalės subtilybių ir gal neverta to daryti, jei neatsiras besidominčių. Jeigu bus norinčių sužinoti daugiau, rašykit. Galima padėti ir tiems, kurie panorės ugdyti savo vertybių skalės tobulumą ir kitas savo savybes.

Alvydas VINGILIS